Állásbörze

Kínál

2018-07-11 16:33:01
Beck and Partners Kft.
kovacs.klaudia@bap.hu

NYOMDAI ELŐKÉSZÍTŐI MUNKATÁRSI ÁLLÁSAJÁNLAT!
Ügyfelünk 2001-ben alapított svéd cégcsoport magyarországi képviselete. Az utóbbi években az ország egyik LEGMODERNEBB NYOMDÁJÁVÁ fejlődött, ahol több mint 200 főt foglalkoztatnak.

Számukra keresünk most KÉT MŰSZAKOS munkarendbe NYOMDAI ELŐKÉSZÍTŐ MUNKATÁRSAT.

Munkavégzés helye: Zalalövő

Megközelítés: INGYENES CÉGES BUSZJÁRAT (több település érintésével)

Munkaidő: napi 8 óra két műszakban

Műszakok:
6.00 órától-14.00 óráig
14.00 órától-22.00 óráig
Feladatok:
Nyomólemezek elkészítése és minőségi ellenőrzése,
CTP gépek, előhívó gépek és kirakók szükség szerinti és havi rendszeres karbantartása, tisztítása,
A vegyszerek cseréje a vonatkozó dokumentációk szerint,
Elvégzett munka adminisztrációja a vállalatirányítási rendszerben.
Elvárások:
Min. középfokú végzettség,,
Min. 2-3 éves munkatapasztalat gyártói környezetben,
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
Önállóság, precizitás,
Dinamikus, megbízható személyiség,
Két műszakos munkarend vállalása.
Előnyök:
Nyomdaiparban szerzett tapasztalat,
Alap szintű angol nyelvtudás.
Juttatások, ajánlat:
Az új munkavállalókat saját állományba vesszük fel,
Min. nettó 18.000 Ft / hó cafeteria, próbaidő alatt is,
60% műszakpótlék 18-22 óra között,
100% túlóralapon felül szombati túlóráért +100%, vasárnapi túlóráért +150%,
Jubileumi pénzjutalom a céghez több éve lojális munkatársaknak,
Cég hatékonyságát növelő ötleteket pénzzel jutalmazzuk,
Határozatlan idejű jogviszony, stabil, hosszútávú munkalehetőség.
Munkavégzés helye:
Zala megye
Egyéb információk:
Jelentkezés: magyar nyelvű önéletrjazzal a kovacs.klaudia@bap.hu e-mail címen!

2018-07-11 14:19:44
Beck & Partners Kft.
bodor.fruzsina@bap.hu

Ügyfelünk egy több, mint 100 évvel ezelőtt alapított svéd cégcsoport magyarországi képviselete, amely Magyarországon kívül más 9 országban képviselteti magát. Az utóbbi években hazánk egyik LEGMODERNEBB NYOMDÁJÁVÁ fejlődött.

Ofszetnyomdagépeket is magába foglaló felszerelésük minden lehetőséget biztosít az egyszerű fekete-fehér brosúráktól egészen a magas minőségű, kasírozott 8 színes nyomtatásig. A könyvkötészeti feldolgozáshoz szükséges technikai eszközökkel kiegészülve profitálhatnak a vevők egy mindenre kiterjedő termelésből, mely nem hagyja figyelmen kívül a legapróbb kérést sem.

Ügyfeleik között számos hazai és külföldi VILÁGCÉG is szerepel. A cég több mint 200 alkalmazottjával az ország egyik legismertebb és elismertebb munkaadója.

Hozzájuk keresünk most új kollégát TERMELÉSVEZETŐ pozícióba.

Feladatok:

- A termelési folyamatok megszervezése és ellenőrzése,
- A termelési csapat vezetése (nyomdászat, kötészet, minőségbiztosítás, raktár),
- Akciótervek kidolgozása a Termelési Osztályon belül a kitűzött célok elérése érdekében,
- Folyamatok fejlesztése,
- Erőforrások tervezése (anyagi és humán),
- A leszállított termékek kiemelkedő minőségének és pontos időtartamának biztosítása,
- A csapat teljesítményének folyamatos figyelemmel kísérése,
- Képzések szervezése.

Elvárások:

- Főiskolai vagy egyetemi végzettség,
- Legalább 3-5 év tapasztalat NYOMDAIPARI termelésben,
- Legalább 3-5 év vezetői tapasztalat,
- Tárgyalási szintű angol VAGY német nyelvtudás elengedhetetlen a pozíció betöltéséhez,
- Nagyságrend tekintetében legalább 80 fős szervezetben szerzett tapasztalat,
- Üzleti gondolkodásmód,
- Kiváló kommunikációs képesség,
- Erős vezetői képesség,
- Határozott és felelősségteljes személyiség.

Zala megye

Amennyiben érdeklődését felkeltette a lehetőség, kérjük magyar ÉS angol vagy német nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Jelentkezés: bodor.fruzsina@bap.hu

Keres

Jelenleg nincs aktuális álláshirdetés.

Itt feladhatja hirdetését

Papír- és Nyomdaipari Műszaki Egyesület - Alapítva 1948
Székhely: H-1135 Budapest, Tahi út 53-59.
Telefon: 783-0347 Fax: 780-6460 E-mail: pnyme@pnyme.hu
Szaklapjaink: Magyar Grafika - Papíripar - Kenőpapír
Megközelíthetőség

Tárhelyszolgáltatónk a 3 in 1 Hosting Bt.