Elérhetőségeink

A PNYME Titkársága

1135 Budapest, Tahi út 53-59. (Tahi center irodaház) II. emelet 213

Adószámunk: 19815929-2-41

EU adószámunk: HU 19815929

Bankszámlaszámunk:
HUF: 10300002-20109761-00003285
IBAN HUF: HU85 10300002-20109761-00003285
EUR: 10300002-20:109761-48820019
IBAN EUR: HU78 10300002-20109761-48820019
SWIFT: MKKB HU HB

Telefon: (+36-1) 783-0347
Fax: (+36-1) 780-6460
E-mail: pnyme@pnyme.hu

titkarsag@pnyme.hu

Honlapjaink: www.pnyme.hu

                     www.mgonline.hu

                     www.ppdexpo.hu

 

A titkárság munkarendje az egyesület szervezett programjaihoz igazodik, de általánosan:
Hétfőtől csütörtökig 09.00 – 15.00 óra és pénteken 09.00 – 12.00 óra között állunk tagjaink közvetlen rendelkezésére.

Ügyvezető igazgató

Pesti Sándor
Mobil: (+36-30) 948-6381
E-mail: pesti@pnyme.hu

 

Tagsági ügyek, nyilvántartások, gazdálkodás, rendezvények

Fodor Erzsébet
Mobil: (+36-30) 632-3344
E-mail: fodor@pnyme.hu

 

Kommunikáció és Magyar Grafika

Faludi Viktória
Mobil: (+36-30) 520-78-57
E-mail: faludi@pnyme.hu faludi@mgonline.hu

 

Vezető társadalmi tisztségviselők

(2017. április 27-től.)
A közvetlen elérhetőségeket kérjük bizalmasan kezelni! Harmadik félnek csak az érintett személy hozzájárulásával adható meg!

ELNÖK Fábián Endre
STI Petőfi Nyomda Kft. ügyvezető igazgató
Telefon: (+36-76) 510-242
Fax: (+36-76) 320-503
Mobil: (+36-30) 955-6759

fabian@pnyme.hu

endre.fabian@sti-group.com
 

ELLENŐRZŐ BIZOTTSÁG ELNÖKE Kerekes Imréné
Mobil: (+36-30) 965-8008

kerekesne@pnyme.hu

kerkati@externet.hu

 

NYOMDAIPARI SZAKOSZTÁLY ELNÖKE Schmidt Dániel

Mobil: (+36-30)236-3690

schmidt.d@mcdirect.hu 

NYOMDAIPARI SZAKOSZTÁLY TÁRSELNÖK Szabó Szabolcs

Mobil: (+36-30) 288-6555
sales@grimex.hu

PAPÍRIPARI SZAKOSZTÁLY ELNÖK

Panyi Dániel

Mobil: (+36-30) 649-6097

daniel.panyi@hamburger-containerboard.com

RESTAURÁTOR SZAKOSZTÁLY ELNÖKE Érdi Marianne
Mobil: (+36-20) 590-6643
erdima@oszk.hu

RESTAURÁTOR SZAKOSZTÁLY TÁRSELNÖK Peller Tamás
Mobil: (+36-30) 644-8174
pellertamas@gmail.com

peller@pnyme.hu

ELNÖKSÉG KÖZVETLENÜL VÁLASZTOTT TAGJAI (5 fő)

Dr. Koltai László alelnök
Mobil: (+36-70) 630-6550
koltai.laszlo@rkk.uni-obuda.hu

Dr. Novotny Erzsébet alelnök

Mobil: (+36-30) 932-7805

novotny@pnyme.hu

novotny.erzsebet@gmail.com

Faragó István
Mobil: (+36-30) 934-2223
farago@pnyme.hu

farago@kemenyfem.hu

Gyurina László
Mobil: (+36-30) 946-4584
gyurina@pnyme.hu

dlldkft@gmail.com

Szendrei-Nagy Szabolcs
Mobil: (+36-30) 230-8151
sz,szendrei@gmail.com

 

ELLENŐRZŐ BIZOTTSÁG TAGJAI

Dr. Madai Gyula

Mobil: (+36-30) 721-9361
gyula.madai@t-online.hu

Marczinkó Zoltánné
Mobil: (+36-30) 239-1193
marczinko@kemenyfem.hu

 

SZAKLAPOK FŐSZERKESZTŐI

MAGYAR GRAFIKA: Faludi Viktória
Mobil: (36-30) 520-7857

faludi@mgonline.hu

Magyar Grafika önálló honlapja: www.mgonline.hu

 

PAPÍRIPAR: Pelbárt Jenő 

Múzeum igazgató

Magyar Papírmúzeum
2400 Dunaújváros, Papírgyári út 42-46.
Mobil: (36-30) 3975-951
papirmuzeum@gmail.com 

 

KENŐPAPÍR: Érdi Marianne

Felelős szerkesztő: Horváth Pál

palmester@oszk.hu

Papír- és Nyomdaipari Műszaki Egyesület - Alapítva 1948
Székhely: H-1135 Budapest, Tahi út 53-59.
Telefon: 783-0347 Fax: 780-6460 E-mail: pnyme@pnyme.hu
Szaklapjaink: Magyar Grafika - Papíripar - Kenőpapír
Megközelíthetőség

Tárhelyszolgáltatónk a 3 in 1 Hosting Bt.