Elérhetőségeink

Székhely: 1114 Budapest, Bartók Béla út 41. fszt 6.

Adószámunk: 19815929-2-41

EU adószámunk: HU 19815929

Bankszámlaszámunk:
HUF: 11713177-21450792
IBAN HUF: HU60 11713177-21450792
EUR: 11763434-33444880
IBAN EUR: HU33 11763134-33444880
SWIFT (BIC)  OTPVHUHB

E-mail: pnyme@pnyme.hu

titkarsag@pnyme.hu

Honlapjaink: www.pnyme.hu

                     www.mgonline.hu

                     www.ppdexpo.hu 

 

A titkárság munkarendje az egyesület szervezett programjaihoz igazodik, de általánosan:
Hétfőtől csütörtökig 09.00 – 15.00 óra és pénteken 09.00 – 12.00 óra között állunk tagjaink közvetlen rendelkezésére.

 

Tóth Gábor - Ügyvezető igazgató
Mobil: (+36-30) 927-8317
E-mail: toth@pnyme.hu 

 

Faludi Viktória - Kommunikáció és Magyar Grafika
Mobil: (+36-30) 520-78-57
E-mail: faludi@pnyme.hufaludi@mgonline.hu

 

Vezető társadalmi tisztségviselők

(2021. május 05-től.)
A közvetlen elérhetőségeket kérjük bizalmasan kezelni! Harmadik félnek csak az érintett személy hozzájárulásával adható meg!

Fábián Endre - ELNÖK 
STI Petőfi Nyomda Kft. ügyvezető igazgató
E-mail: fabian@pnyme.hu
Mobil: (+36-30) 955-6759

 

Bagdi Ildikó - ELLENŐRZŐ BIZOTTSÁG ELNÖKE 
E-mail: bagdi@pnyme.hu
Mobil: (+36) 

 

Schmidt Dániel - NYOMDAIPARI SZAKOSZTÁLY TÁRSELNÖK 
E-mail: schmidt@pnyme.hu
Mobil: (+36-30)236-3690

 

Szabó Szabolcs - NYOMDAIPARI SZAKOSZTÁLY TÁRSELNÖK 
E-mail: sales@grimex.hu
Mobil: (+36-30) 288-6555

 

Panyi Dániel - PAPÍRIPARI SZAKOSZTÁLY ELNÖK 
E-mail: daniel.panyi@hamburger-hungaria.com
Mobil: (+36-30) 649-6097

 

Érdi Marianne - RESTAURÁTOR SZAKOSZTÁLY ELNÖKE 
E-mail: erdima@oszk.hu
Mobil: (+36-20) 590-6643

 

Peller Tamás - RESTAURÁTOR SZAKOSZTÁLY TÁRSELNÖK 
E-mail: pellertamas@gmail.compeller@pnyme.hu
Mobil: (+36-30) 644-8174

 

ELNÖKSÉG KÖZVETLENÜL VÁLASZTOTT TAGJAI (5 fő)

Dr. Koltai László - ALELNÖK
E-mail: koltai.laszlo@rkk.uni-obuda.hu
Mobil: (+36-70) 630-6550

 

Dr. Novotny Erzsébet - ALELNÖK
E-mail: novotny@pnyme.hunovotny.erzsebet@gmail.com
Mobil: (+36-30) 932-7805

 

Faragó István
E-mail: farago@pnyme.hufarago@kemenyfem.hu
Mobil: (+36-30) 934-2223

 

Gyurina László
E-mail: gyurina@pnyme.hudlldkft@gmail.com
Mobil: (+36-30) 946-4584

 

Menyhárt Imre
E-mail: imre.menyhart@hotmail.com
Mobil: (+36-30) 370-8831

 

ELLENŐRZŐ BIZOTTSÁG TAGJAI

Csősz Gábor

Mobil: (+36-.0) .......
csosz@pnyme.hu 

Seres Károly
Mobil: (+36-.0) .......
seres@pnyme.hu

 

SZAKLAPOK FŐSZERKESZTŐI

MAGYAR GRAFIKA: Faludi Viktória
Mobil: (+36-30) 520-78-57
E-mail: faludi@pnyme.hu faludi@mgonline.hu

Magyar Grafika önálló honlapja: www.mgonline.hu

 

PAPÍRIPAR: Pelbárt Jenő - Múzeum igazgató

Magyar Papírmúzeum

2400 Dunaújváros, Papírgyári út 42-46.
Mobil: (36-30) 3975-951
E-mail: papirmuzeum@gmail.com

 

KENŐPAPÍR: Érdi Marianne

Felelős szerkesztő: Horváth Pál

E:mail: palmester@oszk.hu

Papír- és Nyomdaipari Műszaki Egyesület - Alapítva 1948
Székhely: H-1135 Budapest, Tahi utca 53-59.
Telefon: 783-0347 Fax: 780-6460 E-mail: pnyme@pnyme.hu
Szaklapjaink: Magyar Grafika - Papíripar - Kenőpapír
Megközelíthetőség

Tárhelyszolgáltatónk a 3 in 1 Hosting Bt.